Jak co roku uzdolnieni uczniowie naszej szkoły otrzymują nagrody – tytuł i statuetkę „Orzeł roku”. Komisja w składzie Tadeusz Jarząbek – przewodniczący, Bogusław Janas, Jadwiga Kutrzeba i Magdalena Miętka (nauczyciele) po przeanalizowaniu złożonych wniosków przyznała w roku szkolnym 2012/13 tytuły „Orła roku” wybitnie uzdolnionym uczniom w czterech kategoriach (uzdolnienia przedmiotowe, artystyczne, sportowe i wolontariat).
Nagrody otrzymali:
Kategoria "uzdolnienia przedmiotowe":
Imię i nazwisko ucznia |
Przedmiot |
klasa |
Osiągnięcia |
Tomasz Janas |
Historia, geografia |
3d |
Laureat, finalista |
Michał Pietrzak |
Geografia, historia |
1a |
Laureat, finalista |
Jakub Podmokły |
J. francuski, informatyka |
2e |
Laureat, finalista |
Karol Jarząbek |
Geografia |
2e |
Laureat |
Krzysztof Michalik |
Matematyka |
2e |
Laureat |
Wojciech Krawczyk |
wos |
3a |
Laureat |
Michała Dybczak |
Religia |
3d |
Laureat |
Julia Horwacik |
J. francuski, j. polski, j. niemiecki |
3c |
Finalista, finalista, finalista |
Natalia Ślusarz |
matematyka |
3f |
Finalista |
Dorian Kaczmarczyk |
j. niemiecki |
2f |
Finalista |
Mateusz Kasperek |
j. niemiecki |
3c |
Finalista |
Magdalena Mizera |
j. angielski |
3e |
Finalista |
Agnieszka Moryc |
j. polski |
3e |
Finalista |
Kasper Sapała |
informatyka |
3b |
Finalista |
Mateusz Wylegała |
historia |
2b |
Finalista |
Katarzyna Łapczyńska |
geografia |
3b |
Finalista |
Dobrochna Polek |
chemia |
3f |
Finalista |
Aleksandra Gądek |
biologia |
3e |
Finalista |
Paulina Burek |
biologia |
3e |
Finalista |
Kinga Kowal |
religia |
1a |
Finalista |
Gabriela Gwóźdź |
religia |
2a |
Finalista |
Szymon Kazanecki |
J .polski, historia |
2f |
II m. województwo |
Magdalena Profic |
j.polski |
2f |
II m. województwo |
Agata Dmytrzyk |
matematyka |
2b |
Wyr.kangur |
Kategoria "uzdolnienia sportowe":
Imię i nazwisko ucznia |
Dziedzina sportu |
klasa |
Osiągnięcia |
Nikoletta Kopp |
pływanie |
2d |
I m. województwo |
Anna Wątek |
pływanie |
2d |
I m. województwo |
Anna Szlachetka |
pływanie |
1c |
I m. województwo |
Karina Miętka |
pływanie |
2b |
I m. województwo |
Maria Miska |
pływanie |
1d |
I m. województwo |
Agnieszka Szymczyk |
pływanie |
3f |
I m. województwo |
Agnieszka Szostak |
pływanie |
2d |
I m. województwo |
Karolina Wcisło |
pływanie |
2d |
I m. województwo |
Jakub Kasprzycki |
gry zespołowe |
3b |
całokształt |
Paweł Wójtowicz |
gry zespołowe |
3c |
całokształt |
Dominika Żądło |
gry zespołowe |
3b |
całokształt |
Karolina Opydo |
gry zespołowe |
3b |
całokształt |
Kategoria "uzdolnienia artystyczne":
Imię i nazwisko ucznia |
Dziedzina artystyczna |
klasa |
Osiągnięcia |
Dominika Bogdan |
plastyka |
3f |
Laureat |
Marcin Mazurek |
muzyka |
2f |
Udział w przedstawieniach |
Barbara Gatlik |
muzyka |
3b |
Udział w przedstawieniach |
Patrycja Pazdur |
muzyka |
3e |
Udział w przedstawieniach |
Beata Kasprzyk |
muzyka |
3e |
Udział w przedstawieniach |
Justyna Hodurek |
muzyka |
3e |
Udział w przedstawieniach |
Kategoria "aktywność społeczna / wolontariat":
Imię i nazwisko ucznia
|
Dziedzina |
klasa |
Osiągnięcia |
Magdalena Malczewska |
Wolontariat |
3d |
Aktywna działalność |
Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w rozwijaniu swoich zdolności!