Przedstawiamy podsumowanie konkursów sportowych w roku szkolnym 2012/13.ONK
KONKURSY SPORTOWE | |||||
Lp. |
Data |
Tytuł konkursu |
Cel konkursu |
Efekty |
|
1.
|
27.09.2013r. |
Biegi Przełajowe Dziewcząt (powiat) |
Wyłonienie najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach sportowych. |
III miejsce: Dominika Żądło |
|
2. |
05.10.2013r. |
„Gminna gimnazjada w tenisie stołowym” |
IV miejsce: Gimnazjum nr I |
||
3. |
17.10.2012r. |
„Gminna gimnazjada w Halowej Piłce Nożnej Chłopców” |
V miejsce: Gimnazjum nr I |
||
4. |
22.10.2012r. |
„Gminna gimnazjada w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt” |
I miejsce: Gimnazjum nr I (Skład: Maria Dziadkowiec, Julia Ćwierz, Kinga Tobała, Kinga Jawor, Justyna Hodurek, Maria Nowak, Małgorzata Zając, Gabriela Sopiak, Angelika Kalemba, Marta Woźniakowska.) |
||
5. |
23.10.2012r. |
„Powiatowa gimnazjada w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt” |
Ii miejsce: Gimnazjum nr I |
||
6. |
7.11.2012r. |
„Gminna gimnazjada w Szachach kategoria dziewcząt” |
I miejsce: Karolina Opydo |
||
7. |
7.11.2012r. |
„Gminna gimnazjada w Szachach kategoria chłopców” |
III miejsce: Krzysztof Michalik |
||
8. |
14.11.2012r. |
„Powiatowa gimnazjada w Szachach kategoria dziewcząt” |
II miejsce: Karolina Opydo |
||
9. |
14.11.2012r. |
„Powiatowa gimnazjada w Szachach kategoria chłopców” |
II miejsce: Filip Kudas III miejsce: Rafał Fikas |
||
10. |
21.11.2012r. |
„Gminna gimnazjada w Piłce Siatkowej Dziewcząt” |
II miejsce: Gimnazjum nr I |
||
11. |
26.11.2012r. |
„Gminna gimnazjada w Piłce Siatkowej Chłopców” |
III miejsce: Gimnazjum nr I |
||
12. |
7.01.2013r. |
„Gminna gimnazjada w Piłce koszykowej Chłopców” |
I miejsce: Gimnazjum nr I (Skład: Paweł Wójtowicz, Wiktor Chęciński, Mateusz Rozwadowski, Jakub Piątkowski, Kamil Hodurek, Jakub Hodurek, Jakub Klecha, Grzegorz Koperek, Mikołaj Bała, Kamil Szymski, Radosław Tanaś) |
||
13. |
09.01.2013r. |
„Powiatowa Gimnazjada w Pływaniu Sztafetowym 8x50m Stylem dowolnym” |
I miejsce: Gimnazjum nr I |
||
14. |
09.01.2013r. |
„Powiatowa Gimnazjada w Pływaniu” |
I miejsce: Nikoletta Kopp styl Motylkowy |
||
15. |
10.01.2013r. |
„Powiatowa Gimnazjada w Piłce koszykowej Chłopców” |
II miejsce: Gimnazjum nr I (Skład: Paweł Wójtowicz, Wiktor Chęciński, Mateusz Rozwadowski, Jakub Piątkowski, Kamil Hodurek, Jakub Hodurek, Jakub Klecha, Grzegorz Koperek, Mikołaj Bała.) |
||
16. |
31.01.2013r. |
„Gimnazjada w siatkówce dziewcząt” |
III miejsce: Gimnazjum nr I |
||
17. |
5.02.2013r. |
„Gimnazjada w siatkówce chłopców” |
Dyplom za udział |
||
18. |
06.02.2013r. |
„Powiatowa Gimnazjada w Narciarstwie Alpejskim Chłopców” |
II miejsce: Jakub Kasprzycki |
||
19. |
8.01.2013r. |
„Czwórmecz siatkówka- unihokej dziewcząt i chłopców” |
I miejsce: Gimnazjum nr I |
||
20. |
Luty 2013r. |
Klasyfikacja drużynowa szkół |
II miejsce: Gimnazjum nr I |
||
21. |
6.02.2013r. |
„Gminna Gimnazjada w Piłce Ręcznej Dziewcząt” |
IV miejsce: Gimnazjum nr I (Skład: Aleksandra Garbień, Kinga Nykiel, Kinga Moskal, Justyna Wójtowicz, Julia Horwacik, Magda Fura, Anna Żądło, Justyna Hodurek, Dominika Żądło, Magda Nalepa, Karolina Opydo, Ewelina Sawicka, Katarzyna Leśniak.) |
||
22. |
13.02.2013r. |
„Gminna Gimnazjada w Piłce Ręcznej Chłopców” |
III miejsce: Gimnazjum nr I |
||
23. |
15.03.2013r. |
„Małopolska Gimnazjada Młodzieży. Pływanie Sztafetowe 8x50m Dziewcząt” |
I miejsce: Gimnazjum nr I Skład:Kopp Nikoletta, Wątek Anna, Szlachetka Anna, Miętka Karina, Miska Maria, Szymczyk Agnieszka, Szostak Agnieszka oraz Karolina Wcisło) |
||
24. |
30.04.2013r. |
„Powiatowa Gimnazjada w Biegach przełajowych dziewcząt” |
II miejsce: Gimnazjum nr I (Skład: Dominika Żądło, Monika Baran, Aleksandra Garbień, Nikoletta Kopp, Zuzanna Gac, Karolina Wcisło, Maria Miska, Zuzanna Lemaniak, Gabriela Latoń, Maria Nowak.) |
||
25. |
8. 05. 2013r. |
„Gminna Gimnazjada w Piłce Nożnej „6” Chłopców” |
V miejsce: Gimnazjum nr I |
||
26. |
15.05.2013r. |
Turniej Piłki Siatkowej „Gimnazjada – 2013” o Puchar Dyrektora ZSTE Myślenice w kat. Chłopców |
IV miejsce zespół nr 1 X miejsce zespół nr 2 |
||
27. |
15.05.2013r. |
Turniej Piłki Siatkowej „Gimnazjada – 2013” o Puchar Dyrektora ZSTE Myślenice w kat. Dziewcząt |
III miejsce: Gimnazjum nr I |
||
28. |
29.05.2013r. |
Piłka Nożna „6” Dziewcząt (gmina) |
III miejsce: Gimnazjum nr I (Skład: Maria Dziadkowiec, Marta Woźniakowska, Aleksandra Garbień, Daria Kędziora, Maria Nowak, Julia Ćwierz, Karina Kalinowska.) |
||
29. |
29.07.2012r. |
„Puchar Prezesa i Skarbnika” |
Wyłonienie najlepszego wędkarza |
I miejsce: Magdalena Nalepa |
|
30. |
16.09.2012r. |
„Trial rowerowy” |
Wyłonienie najlepszego rowerzysty |
IV miejsce: Dawid Wacławczyk |
|
31. |
12.09.2013r. |
„Turniej Orlika” (gminne eliminacje) |
Wyłonienie najlepszej drużyny piłkarskiej |
I miejsce: Gimnazjum nr I (Skład: Piotr Moskal, Łukasz Serafin, Radosław Zając, Konrad Łapa, Krzysztof Maczałaba, Kacper Fus, Kacper Matejczyk, Bartłomiej Opydo, Piotr Sraga, Szymon Chronowski .) |
|
32. |
21.09.2013r. |
„Turniej Orlika” (eliminacje) |
Wyłonienie najlepszej drużyny piłkarskiej |
I miejsce: Gimnazjum nr I (Skład: Piotr Moskal, Łukasz Serafin, Radosław Zając, Konrad Łapa, Krzysztof Maczałaba, Kacper Fus, Kacper Matejczyk, Bartłomiej Opydo, Piotr Sraga, Szymon Chronowski .) |
|
33. |
26.09.2012r. |
„Turniej Orlika” (II etap eliminacji) |
Wyłonienie najlepszej drużyny piłkarskiej |
II miejsce: Gimnazjum nr I (Skład: Piotr Moskal, Łukasz Serafin, Radosław Zając, Konrad Łapa, Krzysztof Maczałaba, Kacper Fus, Kacper Matejczyk, Bartłomiej Opydo, Piotr Sraga, Szymon Chronowski .) |
|
34. |
21.11.2012r. |
„Turniej siatkówki chłopców o puchar dyrektora gimnazjum w Sieprawiu” |
Wyłonienie najlepszej drużyny siatkarskiej |
IV miejsce: Gimnazjum nr I |
|
35. |
2-3.02.2013r. |
„Rozgrywki IV ligi juniorów”(szachy) |
Wyłonienie najlepszej drużyny szachistów |
V miejsce: drużyna MLKSz II Myślenice (Skład: Zygmunt Soliwoda, Jakub Suder, Filip Kudas, Karolina Opydo) |
|
36. |
2.03.2013r. |
„Memoriał szachowy im H. Głusia” |
Wyłonienie najlepszego szachisty |
II miejsce: Filip Kudas V miejsce: Witold Gałka |
|
37. |
13-14.04.2013r. |
„XVII szachowe mistrzostwa Podhala szkół podstawowych i gimnazjów” |
Wyłonienie najlepszego szachisty |
II miejsce: Witold Gałka |
|
38. |
19.04.2013r. |
„XVIII międzygminne zawody szachowe” |
Wyłonienie najlepszego szachisty |
I miejsce: Witold Gałka (w kategorii juniorów) IV miejsce: Witold Gałka |
|
39. |
27.04. 2013r. |
„Cykliczny turniej w badmintonie” |
Wyłonienie najlepszego badmintonisty |
III miejsce: Małgorzata Płachta |
|
40. |
17.11.2012r. |
„Memoriał im. Adama Pulchnego w badmintonie” |
Wyłonienie najlepszego badmintonisty |
II miejsce: Małgorzata Płachta |
|
41. |
21.10.2012r. |
„VII Mistrzostwa SJK Hucuł” |
Dyplom za udział dla Moniki Woźniak |
||
42. |
7.11.2012r. |
„Turniej siatkówki dziewcząt o puchar dyrektora Gim. w Sieprawiu” |
Wyłonienie najlepszej drużyny siatkarskiej |
I miejsce: Gimnazjum nr I (Skład: Daria Kędziora, Anna Marcinkowska, Aleksandra Bicz, Katarzyna Lehman, Katarzyna Leśniak, Anna Płatek, Daria Skóra, Julia Horwacik, Karolina Wcisło.) |
|
43. |
21.11.2012r. |
„Turniej siatkówki chłopców o puchar dyrektora Gim. w Sieprawiu” |
Wyłonienie najlepszej drużyny siatkarskiej |
IV miejsce: Gimnazjum nr I (Skład: Paweł Wójtowicz, Sebastian Olech, Mikołaj Bała, Jakub Kasprzycki, Łukasz Klęp, Marcin Mazurek, Matusz Sawicki, Karol Jarząbek, Jakub Horwacik.) |
|
44. |
8.11.2012r. |
„Powiatowe zawody strzeleckie z broni pneumatycznej” |
Wyłonienie najlepszej drużyny strzeleckiej |
II miejsce: I-a drużyna Gimnazjum nr I (Skład: Gabriela Bylica, Maria Dziedzic, Emilia Siłuszyk, Jakub Podmokły, Grzegorz Kasprzycki, Kacper Piwowarski.) |
|
45. |
8.11.2012r. |
„Powiatowe zawody strzeleckie z broni pneumatycznej” (konkurencja indywidualna chłopców) |
Wyłonienie najlepszego strzelca |
IV miejsce: Jakub Podmokły |
|
46. |
8.11.20 12r. |
„Powiatowe zawody strzeleckie z broni pneumatycznej” |
Wyłonienie najlepszej drużyny strzeleckiej |
III miejsce: II-ga drużyna LOK Myślenice (Skład: Monika Baran, Beata Słowik, Klaudia Seta, Bartłomiej Czernecki, Karol Paryła, Patryk Szlachetka) |
|
47. |
8.11.2012r. |
„Powiatowe zawody strzeleckie z broni pneumatycznej” (konkurencja indywidualna dziewcząt) |
Wyłonienie najlepszego strzelca |
IV miejsce: Beata Słowik |
|
48. |
8.11.2012r. |
„Powiatowe zawody strzeleckie z broni pneumatycznej” |
Wyłonienie najlepszej drużyny strzeleckiej |
I miejsce: II-ga drużyna Gimnazjum nr I (Skład: Kinga Szlachetka, Alicja Szklarz, Kinga Tobała, Witold Gałka, Rafał Fikas, Przemysław Paciorek) |
|
49. |
8.11.2012r. |
„Powiatowe zawody strzeleckie z broni pneumatycznej” (konkurencja indywidualna dziewcząt) |
Wyłonienie najlepszego strzelca |
I miejsce: Klaudia Pietrzyk |
|
50. |
8.11.2012r. |
„Powiatowe zawody strzeleckie z broni pneumatycznej” (konkurencja indywidualna chłopców) |
Wyłonienie najlepszego strzelca |
III miejsce: Witold Gałka |
|
51. |
11.02.2013r. |
„IV Noworoczny Turniej Strzelecki” |
Wyłonienie najlepszej drużyny strzeleckiej |
II miejsce: Gimnazjum nr 1 (Skład: Gabriela Bylica, Alicja Szklarz, Klaudia Pietrzyk) |
|
52. |
21.01.2013r. |
„Mistrzostwa strzeleckie w strzelaniu z broni pneumatycznej szkół gimnazjalnych” |
Wyłonienie najlepszej drużyny strzeleckiej |
I miejsce: K. Piwowarski, R. Fikas, G. Kasprzycki. |
|
53. |
22.01.2013r. |
„Wędkarz roku 2012” |
Wyłonienie najlepszego wędkarza roku kategorii U-18 |
III miejsce: Magdalena Nalepa |
|
54. |
21.01.2013r. |
„Mistrzostwa strzeleckie w strzelaniu z broni pneumatycznej szkół gimnazjalnych” (klasyfikacja indywidualna) |
Wyłonienie najlepszego strzelca |
I miejsce: Grzegorz Kasprzycki III miejsce: Kacper Piwowarski I miejsce: Karolina Opydo (w klasyfikacji dziewcząt) |
|
55. |
16.02.2013r. |
„I Myślenickie biegi narciarskie” |
Wyłonienie najlepszego biegacza narciarskiego |
II miejsce: Artur Pieprzyk |
|
56. |
03.04.2013r. |
„Dzień Tańca” |
Wyłonienie najlepszej klasy w tańcu |
I miejsce wśród pierwszych klas zajęła klasa Id Imiejsce wśród drugich klas zajęła klasa IIe |
|
57. |
29.05.2013r. |
„Bieg Pamięci z okazji Święta Patrona Gimnazjum nr 44 w Krakowie im. Bohaterów Poległych w Krzesławicach” |
III miejsce: Gimnazjum nr I |