Przedstawiamy osiągnięcia naszych uczniów w konkursach plastycznych w roku szkolnym 2012/13.
KONKURSY PLASTYCZNE
|
||||||
Lp. |
Data |
Tytuł konkursu |
Cele konkursu |
Efekty
|
||
1. |
22.10.2012r. |
„Spacerkiem po Myślenicach” |
Poznanie okolic Myślenic |
Nagrody za I miejsce otrzymali: Radosław Chmiel, Weronika Dziadkowiec, Bartosz Górka, Łukasz Maciaszkiewicz, Jan Mikita, Magdalena Malczewska
|
||
2. |
18.12.2012r. |
„Antoine - Łowca talentów” |
Możliwość poznania branży fryzjerskiej |
Dyplomy za udział otrzymali: Mariola Łapa, Aleksandra Bicz, Julia Ćwierz, Anna Kęsek, Aleksandra Opydo, Barbara Gatlik.
|
||
3. |
22.03.2013r. |
„Najpiękniejsza kartka wielkanocna” |
Wyłonienie najpiękniejszej kartki wielkanocnej |
I miejsce: Przemysław Paciorek III miejsce: Gabriela Polewka, Justyna Bała, Sara Szymska Wyróżnienie: Kinga Kasperczyk
|
||
4. |
21.03.2013r. |
„Świat wokół mnie” |
Przekonanie o potrzebie pielęgnowania młodzieńczej twórczości. |
Grand Prix: Dominika Bogdan |
||
5. |
07.02.2013r. |
„Egzotyczny pupil” |
II miejsce Dominika Bogdan III miejsce Dominika Święch |
|||
6. |
16.04.2013r. |
„Szkolne konfrontacje plastyczne” |
1.Prezentacja osiągnięć artystycznych uczniów 2.Umożliwianie uczestnikom konfrontacji na polu działań artystycznych 3. Doskonalenie pracy artystycznej uczniów 4. Wymiana doświadczeń metodycznych nauczycieli pracujących z uczniami uzdolnionymi 5.Wyłonienie laureatów
|
III miejsce Karol Mularczyk Dyplom za udział: Łukasz Maciaszkiewicz |
||
7. |
23.04.2013r. |
„Nasza wielka grecka biesiada” |
Zaprezentowanie talentów i spotkanie integracyjne |
I miejsce: Julia Horwacik, Katarzyna Chowaniec, Magdalena Baran, Justyna Bała, Karolina Opydo II miejsce Patrycja Trystuła, Kinga Kowal Wyróżnienie: Patrycja Węgrzyn
|
||
8. |
17.05.2013r. |
„Mój niepełnosprawny kolega, moja niepełnosprawna koleżanka” |
1.Uwrażliwienie dzieci na problemy osób niepełnosprawnych 2.Umożliwienie dzieciom wrażenia wysłanych poglądów na temat niepełnosprawności 3.Rozwijanie twórczej aktywności dzieci 4.Kształtowanie osobowości dziecka otwartej na drugiego człowieka
|
Nagroda w konkursie: Anna Kurek i Łukasz Maciaszkiewicz |
||
9. |
30.04 2013r. |
„Ja i moja rodzina” |
1. Wspieranie wartości rodzinnych ze szczególnym uwzględnieniem solidarności międzypokoleniowej 2.Kształtowanie wśród dzieci i młodzieży pozytywnego wizerunku rodziny oraz siebie samych 3.Promowanie rodziny jako miejsca dającego poczucie bezpieczeństwa, miłości i zrozumienia 4.Pobudzenie wyobraźni i rozwijanie uzdolnień uczniów |
Konkurs plastyczny: I miejsce: Kinga Kasperczyk II miejsce: Magdalena Profic III miejsce: Aleksandra Murzyn Wyróżnienia: Dominika Święch, Sara Szymska, Klaudia Twardosz, Natalia Żaba. Konkurs multimedialny: I miejsce: Magdalena Stoch II miejsce: Wiktoria Żywiec Konkurs literacki: I miejsce: Ewelina Domanus II miejsce: Łukasz Maciaszkiewicz III miejsce: Magdalena Profic
|
||
10. |
16.06.2013r. |
„Zwierciadło” |
1.Rozbudzenie myślenia plastycznego, wyobraźni i wrażliwości estetycznej inspirowanej specyfika regionu 2.Poszerzanie wiedzy o miejscu, w którym żyjemy 3. Aktywizacja miłośników sztuk pięknych, którzy kształtują charakter naszej rodzinnej kultury. |
I miejsce: Aleksandra Gądek III miejsce: Bartosz Legutko Wyróżnienie: Monika Koperek |
Gratulujemy! :)