Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z rozdania nagród na koniec roku szkolnego. Nasi wspaniali uczniowie osiągają bardzo dużą ilość sukcesów, dlatego na 2 dni przed zakończeniem roku odbywa się apel, na którym nagradzani są gimnazjaliści w różnych kategoriach.
Na tym spotkaniu wręczane są przede wszystkim „Orły Roku”- nagrody dla wybitnie uzdolnionych uczniów w różnych kategoriach. W tym roku nagrodami Orła nagrodzeni zostali:
W kategorii uzdolnienia przedmiotowe:
Imię i nazwisko ucznia |
Przedmiot |
klasa |
Osiągnięcia |
Karolina Kurek |
religia |
3e |
Laureatka |
Dawid Biały |
mat, fiz, chemia |
3d |
Laureat, Finalista |
Monika Dziadkowiec |
matematyka |
3b |
Laureatka |
Sonia koszut |
Język angielskii |
3a |
Finalistka |
Izabela Brytan |
Matematyka |
3e |
Laureatka |
Karolina Wątor |
religia |
3e |
Finalistka |
Jan Jaśkowiec |
religia |
1a |
Finalista |
Agata Bajer |
Język angielski |
1a |
Finalistka |
Szymon Wincenciak |
historia |
1c |
Laureat |
Dziga Ewa |
religia |
1d |
Finalistka |
Justyna Pietrzyk |
biologia |
3f |
Finalistka |
Jakub Kotarba |
biologia |
2a |
Finalista |
Bartłomiej Kukliński |
biologia |
2a |
Finalista |
Milena Polewka |
biologia |
2d |
Finalistka |
Konrad Sawicki |
biologia |
2e |
Finalista |
Julia Bednarz |
biologia |
3d |
Finalistka |
Marta Olesek |
religia |
2b |
Laureatka |
Amelia Oleszczuk |
geografia |
2f |
Finalistka |
Edyta Kęsek |
religia |
3a |
Finalistka |
Klaudia Szymska |
geografia |
3a |
Finalistka |
Piotr Kamiński |
fizyka |
3b |
Laureat |
Małgorzata Żak |
religia |
3c |
Finalistka |
Natalia Wątor |
geografia |
3c |
Finalistka |
Gabriela Baran |
historia |
3e |
Finalistka |
Bartłomiej Kosek |
geografia |
3f |
Laureat |
W kategorii uzdolnienia sportowe:
Imię i nazwisko ucznia |
Dziedzina sportu |
klasa |
Osiągnięcia |
Kinga Sikora |
gry zespołowe, biegi |
3b |
Gimnazjada |
Gabriela Kowalska |
pływanie, biegi |
3d |
Gimnazjada |
Piotr Murzyn |
gry zespołowe |
3b |
Gimnazjada |
Dominik Szlachetka |
gry zespołowe |
3b |
Gimnazjada |
Kacper Bała |
gry zespołowe |
3e |
Turnieje siatkówki |
Mateusz Brożyna |
szachy |
3b |
Gimnazjada |
Radosław Zduń |
gry zespołowe |
3d |
Judo + gimnazjada |
Adam Malisz |
gry zespołowe, biegi |
3b |
Gimnazjada |
Błażej Malina |
gry zespołowe |
3d |
Piłka ręczna |
Szymon Gumularz |
szachy |
3f |
Gimnazjada |
Kaczmarek Emilia |
Gry zespołowe, biegi, tańce |
3e |
Piłka nożna |
Rusek Piotr |
gry zespołowe |
3b |
Piłka nożna |
Musiał Natalia |
gry zespołowe |
2f |
Piłka siatkowa |
W kategorii wolontariat:
Imię i nazwisko ucznia
|
Dziedzina |
klasa |
Osiągnięcia |
Pardyak Lena |
wolontariat |
3d |
Laureatka powiat |
Poradzisz Katarzyna |
wolontariat |
3d |
Laureatka powiat |
Gubała Alicja |
wolontariat |
3e |
Laureatka powiat |
W kategorii uzdolnienia artystyczne:
Imię i nazwisko ucznia |
Dziedzina artystyczna |
klasa |
Osiągnięcia |
Szymańska Weronika |
plastyka |
3a |
Nagrody w konkursach plastycznych |
Czech Zuzanna |
3b |
Występy, konkursy |
|
Mikołaj Mentel |
3e |
Występy, konkursy |
GRATULUJEMY!!! :)
Galeria zdjęć – rozdanie nagród 2017 – kliknij tutaj.